KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15935013

nr 1593 5013

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 55/260, daterad 84. Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 januari 2024
kl 18:10:33

24/1 17:53:36 1      Vinnande bud